1 Milyon Dolar Ödüllü Call Of Duty: Mobile Turnuvası Duyuruldu

Call of Duty’nin geçen sene çıkmasına rağmen ciddi anlamda ivme yakalamış durumda. Oyun sadece Google Play Store‘da bile 100 milyon indirmeyi geçmiş durumda. Activision, Sony Mobile ile yapmış olduğu iş birliği ile 1 milyon dolar değerinde ödül havuzu ile bir turnuva düzenleyecek. Peki bu strateji işe yarayacak mı? İlerleyen günlerde öğrenmiş olacağız.

Mobil oyun sektörü her geçen gün gelişiyor ve gelişmeye devam edecek. Hatta mobil sektör küresel sektörden ciddi oranda paylar almakta. Activision’da bu pazardan payını almak için girişimlerde bulunuyor. Attığı adımlardan bir diğeri ise bu turnuva olacak gibi.

1 Milyon Dolar Ödüllü Call Of Duty: Mobile Turnuvası Duyuruldu

Call of Duty Mobile 1 Milyon Dolar Ödüllü Turnuva (2020)

İş birliği ile düzenlenecek olan bu turnuva 30 Nisan tarihinde ön elemeleri başlatacak. Katılım koşullarını sağlamanız durumunda online gerçekleşecek olan bu turnuvaya katılabilirsiniz. En önemli koşul ise veteran veya üstü bir dereceye sahip olmak.

Bu turnuvaya katılanlar ödül havuzunda yalnızca para kazanmicak. Derece yapabilen oyuncular oyun içi skinler de kazanabilecek. Fakat ödül havuzundaki miktara bir göz attığımızda ise kazanan ciddi boyutta bir para ödülünü alacağı kesin.

Sadece turnuvayı kazananlar değil ayrıca turnuvaya katılanlarda ödül alabilecek. 3. aşamaya kadar gelebilen oyuncuları ise büyük ödüller beklemekte.

Turnuva ile alakalı Activision Mobil Başkan Yardımcısı Chris Plummer yaptığı açıklamada;

Oyuncuların favorisi Ranked Play’deki en son gelişme olan bu turnuva formatı, Call of Duty: Mobile oyuncularına dünyanın heryerinden oyunculara karşı mücadele ederek para ve ödül kazanma fırsatı sunuyor.

Turnuvaya Katılım Şartları Neler?

Turnuvaya katılmak için aşağıda yer alan koşulları eksiksiz tamamlamanız gerekmektedir. İşte koşullar;

  • Herhangi bir Call of Duty Mobile yarışmasına katılabilmek için bir oyuncunun en az 18 yaşında olması,
  • Uygun bir bölgede ikamet etmesi,
  • “Veteran” veya üzeri olması,
  • Oyuncular ayrıca daha önce herhangi bir resmi Call of Duty Mobile veya Activision Publishing kuralını çiğnemekten herhangi bir ceza almamış olmalı.
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

One thought on “1 Milyon Dolar Ödüllü Call Of Duty: Mobile Turnuvası Duyuruldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0Shares
0