A101’in Yeni Uygulaması A101 Kapıda Yayınlandı

Türkiyede neredeyse herkesin bildiği market zincirlerinden birisi olan A101, yeni uygulaması olan A101 Kapıda‘yı kullanıcıların hizmetine sundu. Peki bu uygulama hangi şehirlerde geçerli? İşte detaylar;

A101'in Yeni Uygulaması A101 Kapıda Yayınlandı

Teknolojinin gelişmesi ile akıllı telefonlar hayatımıza ciddi bir şekilde etki ediyor ve bu cihazlar sayesinde neredeyse her şeyi gerçekleştirebiliyoruz. Bunların başında ise online shopping gelmekte. Türkiye’nin hemen hemen her yerinde mağazası bulunan A101, 12. yıl dönümünde çıkartmış olduğu bu uygulama ile ürünlerini en uygun fiyata daha fazla kişiye ulaştırmayı planlamakta.

Son zamanlarda herkesin evde olmasından dolayı e-ticaret sitelerinde büyük bir artış söz konusu. Bu artıştan payını almak isteyen A101, yeni bir uygulamayı kullanıcıların kullanımına sundu. Uygulama ise şöyle çalışıyor; en yakınınızdaki A101 marketine siparişiniz gönderiliyor ve en kısa sürede ürün sizlere ulaştırılıyor. Böylece bu zor günlerde tüketicilerin hayatı bir nebze de olsa kolaylaştırılacak.

A101'in Yeni Uygulaması A101 Kapıda Yayınlandı

A101 Kapıda Uygulaması Şu An Hangi İllerde Geçerli?

Uygulama şu an sadece İstanbul’da aktif olarak kullanılabilecek. İstanbul’da ise Kadıköy, Ataşehir ve Üsküdar’da yaşayan vatandaşlar, A101 Kapıda uygulamasını kullanarak evlerine sipariş verebilecekler. Fakat bu durum ilerleyen günlerde tabii ki değişecek ve daha fazla vatandaş bu uygulamayı kullanabilecek.

İndirme Linkleri

Android iOS

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0Shares
0