AnTuTu, Nisan Ayının En İyi Telefonlarını Açıkladı

AnTuTu, Nisan ayının en iyi akıllı telefonlarını açıkladı. Liste, bir diğer ay ile kıyaslandığında bazı farklılıklar içermekte. Bu değişikliklere rağmen Find X2 Pro birinciliği bırakmamış. Ayrıca listedeki telefonlara baktığımızda göze çarpan tek bir şey var o da Snapdragon 865.

En popüler telefon değerlendirme sitesi olan AnTuTu. her ay gerçekleştirdiği gibi bu ayda yeni bir liste yayınladı. Listede bazı değişiklikler meydana gelmiş gibi gözükmekte. Geçen ay listede yer almayan telefonlar bu ayda listeye adını yazdırmayı başarmış. Listeye girmeyi başaran bu telefonlar ise; iQOO Neo 3 ve OPPO Ace 2. Listenin başında tekrar Oppo X2 Pro‘yu görüyoruz. Bu ay aldığı puan ise 607.147 olarak belirlenmiş.

AnTuTu’nun Nisan Ayı İçin Hazırladığı Tablo

AnTuTu, Nisan Ayının En İyi Telefonlarını Açıkladı

Listenin ikinci sırasında yine OPPO’nun amiral gemilerinden biri olan Find X2 karşımıza çıkıyor. Find X2, Mi 10 Pro‘nun yerini alarak ikinci sıraya oturmuş durumda. Bu telefonun yükselişe geçme sebebi ise yeni gelen güncelleme sayesinde olduğu düşünülüyor. Listenin üçüncü sırasındaysa listeye yeni girmeyi başaran telefonlardan biri olan iQOO Neo3‘ü görüyoruz. Geçtiğimiz ayın ikincisi Mi 10 Pro ise bu ay 4. sırada kendine yer bulmayı başarmış.

AnTuTu, daha yüksek ekran yenileme hızının (90/120 Hz veya daha fazla) ve daha hızlı taşınabilir belleğin (UFS 3.1 ya da 3.0) daha iyi performans göstereceğini de belirtti. Ayrıca yazılım optimizasyonunun da önemini açıklayan AnTuTu, Black Shark 3 Pro‘nun çok güçlü özellikleri olmasına rağmen neden listenin en altında olduğunu açıklar nitelikte bir bilgi vermiş oldu.

Kaynak

+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

2 thoughts on “AnTuTu, Nisan Ayının En İyi Telefonlarını Açıkladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0Shares
0