Deadpool 3’ün Yaş Sınırı Belli Oldu!

Neredeyse tüm dünyada severek izlenen filmler arasında olan Deadpool, yeni çıkacak filmi Deadpool 3 için yaş sınırını belirledi. Ayrıca Marvel Studios başkanı olan Kevin Feige, Deadpool 3‘ün Marvel dünyasına katılacağını kesin olarak duyurdu.

Deadpool 3’ün Yaş Sınırı Belli Oldu!

Deadpool 3, 18 Olarak Yayınlanacak

Deadpool serisinin ilk filmi 2016 yılında yayınlandıktan sonra büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başardı. Ryan Reynolds’un başrolünde oynadığı Deadpool filminin ise 3. serisi olan Deadpool 3, +18 olarak yayınlanacak. Marvel’in başkanı olan Kevin Feige, herkesin merak ettiği birkaç soruya ise açıklık getirdi. İlk cevapladığı soru ise filmin +18 yetişkin içeriğine sahip olacağıydı. Diğer bir açıklaması ise Deadpool’un Marvel Studios’a geçtiğini açıklamak oldu. Ayrıca filmin çıkış tarihi ile ilgili soruları ise şu sözleriyle açıkladı :

“Deadpool 3 R-Rated olacak. Şu anda filmin senaryosu üzerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz, Ryan da senaryoya bakıyor. Filmin çekimleri bu yıl başlamayacak. Ryan çok meşgul ve çok başarılı bir aktör. Deadpool Marvel Sinematik Evreni’nde çok farklı bir karakter olacak, Ryan da bambaşka bir isim. Ryan’ın Deadpool’u canlandırıyor olması muhteşem bir şey”.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0Shares
0