Evde Spor Yapmak İsteyenler İçin 5 Uygulama

Koronavirüs salgını nedeniyle sağlıklı yaşam için günlük atılması gereken 10.000 adımı maalesef atamıyoruz. Bu yüzden evde spor yapmak isteyenler veya kilosunu korumak isteyenler son günlerde arttı. Bizde bu sebepten dolayı sizler için Google Play Store ve App Store’daki 5 ücretsiz spor ve yoga uygulamasını sizler için derledik. İşte o uygulamalar;

1. Nike Training Club

Nike‘ın resmi uygulaması olan Nike Training Club, birbirinden farklı ücretsiz ve günlük antreman videoları içeriyor. Ayrıca her egzersizin birinci sınıf Nike Master Trainer’ları tarafından oluşturulan, kuvvet ve dayanıklılıktan hareket kabiliyeti ve yogaya kadar tüm vücudu çalıştıran 185’tan fazla ücretsiz antrenmanlar içermekte. Antreman süreleri 15 ile 45 dakika arasında değişmekte ve sonuçları görebilmeniz için tasarlanmıştır.

Nike Training Club evde spor uygulamaları

İndirme Linkleri; App StoreGoogle Play Store

2. Yoga Down Dog

Sıradaki uygulamamız kardiyo, yoga ve barre içermekte. Koronavirüs sebebiyle şu anda dersler 1 Mayısa ücretsiz olarak yayınlanmakta. Tek dezavantajı uygulamanın Türkçe dil desteğinin olmaması fakat A1 seviyesi İngilizceniz olsa dahi kullanabileceğiniz bir uygulama. Ne kadar süre çalışmak istediğinizi, hangi bölgeniz üzerine yoğunlaşmak istediğinizi ve hatta eğitmenin sesini bile seçebileceğiniz bir uygulama. Ayrıca her gün bir flow önerisi alıyorsunuz.

Yoga Down Dog yoga ve evde spor uygulaması

İndirme Linkleri; App Store Google Play Store

3. 30 Günlük Zorlu Fitness Görevi

Bu uygulama diğerlerinden biraz farklı olarak ilerlemekte. Gün geçtikçe antremanlar zorlaşmakta fakat antremanları düzgün uygulayıp ve yeme içmenize dikkat ederseniz çok iyi sonuçlar göstermekte. Sizi gün içinde spora teşvik amaçlı bildirimlerde gönderiyor. İstek veya ihtiyacınıza göre vücut bölgelerinizi seçip üzerine yoğunlaşmanızı sağlamakta.

30 günlük zorlu fitness görevi evde spor uygulamaları

İndirme Linkleri; App Store Google Play Store

4. Fitwell

Bir diğer evde spor uygulaması ise Fitwell. Ayrıca bu uygulama kişisel fitness ve beslenme koçudur. Ücretli paketleri bulunmakta fakat ücretsiz olan özellikleride mevcut. Aylık ücreti 26,99 TL. Apple Watch Uyumludur. Adımlarını, egzersizlerini, yaktığın kaloriyi takip edebilir, egzersizlerini saatinden kumanda edebilirsin. Ücretsiz olarak kişisel sağlık durumun hakkında geniş bir analiz yapma fırsatı sağlamakta ve kalori hesabınızı da bu uygulama üzerinden yapabilirsiniz. Fitwell, yapay zeka ile çalışan akıllı bir fitness ve sağlık uygulamasıdır. Vücudunu analiz eder ve hedef belirlemeni sağlar. Sana özel egzersiz ve beslenme programları hazırlar.

Fitwell evde spor uygulaması

İndirme Linkleri; App Store Google Play Store


5. Adidas Training by Runtastic

Adidas bu zor günlerde evde spor yapabilmeniz için 90 gün ücretsiz premium sağlamakta. İşte premium almak için gitmeniz gereken site. Kas grubunu seçip kendine uygun antremanlar yaratilme imkanınız var. Ayrıca istediğiniz her yerde bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Antremanlarını kayıt edip başarılarını görebilir ve gelişmelerinizi görebilirsiniz. Bu başarıları küresel olarak da paylaşabilirsiniz.Uygulamayı istersen tabletinde ya da Chromecast üzerinden büyük ekranda kullanabilirsiniz. Haftada 2, 3, 4 veya 5 gün vücut ağırlığı ve kuvvet antrenmanları yapabilirsiniz.

İndirme Linkleri; App Store Google Play Store

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

One thought on “Evde Spor Yapmak İsteyenler İçin 5 Uygulama

  • 6 Nisan 2020 tarihinde, saat 13:14
    Permalink

    Nike Training Club Ve 30 Günlük Zorlu Fitness Görevi‘ni daha önce kullanmıştım. Harika programlar. Tavsiye ederim

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0Shares
0