Fornite, Kırmış Olduğu Yeni Rekor İçin Çılgın Parti Düzenliyor

Fortnite, çıktığı tarihten bugüne kadar bir çok başarı elde etti ve elde etmeye her gün devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde toplam kayıtlı oyuncu sayısında yakaladığı müthiş ivme ile yeni bir rekor kırmayı da başardılar. Bu başarının ardından Fortnite, rekora yakışır bir oyun içi etkinliği düzenleyeceklerini duyurdu.

1 Milyon Dolar Ödüllü Call Of Duty: Mobile Turnuvası Duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Epic Games, yapmış olduğu etkinlikler ve canlı gösteriler ile dünya çapında ciddi derecede yankı yapmayı başarabiliyor. Bu seferki canlı etkinliğin adı ise Çılgın Parti olarak belirlendi. Bu ismin verilmesindeki amaç etkinliğe katılacak olan misafirlerin dünya çapında tanınmalarından dolayı olabilir.

Fornite, 350 milyon oyuncu sayısını aşmayı başarabildi. Bu bir oyun için ciddi bir sayı ve her geçen gün artmaya devam etmekte. Tabii ki bu ivmeyi yakalamalarındaki sebeplerden biriside koronavirüs. Çünkü geçtiğimiz 30 gün içerisinde oyunda oynanan saat sayısında ciddi bir artış gözlemlendi. Hatta oyuncular, Fortnite sunucularında toplam 3,2 milyar saat geçirdi.

Fornite, Kırmış Olduğu Yeni Rekor İçin Çılgın Parti Düzenliyor

Fortnite, artık bir Battle Royale oyunu olmanın yanı sıra devasa bir platform haline geldi. Epic Games, 12,3 milyon izleyiciyle rekor kıran Travis Scott konserinin ardından şimdi de Çılgın Parti etkinliğine hazırlanıyor. Çılgın Parti Ön Gösterimi, 9 Mayıs Cumartesi günü TSİ 04.00‘da başlayacak.

Çılgın Parti’de ünlü DJ’ler Dillon Francis, Steve Aoki ve deadmau5, Ana Sahne’deki devasa ekranda arka arkaya canlı olarak sahne alacak. Yetişemeyenler 05.00’a kadar katılırlarsa gösterinin geri kalanını canlı olarak izleyebilecekler. Ayrıca aynı gün saat 21.00 ile 22.00 arasında Ana Sahne‘deki gösterinin tekrarı yayınlanacak.

Ayrıca 9-11 Mayıs tarihleri arasında oyuna giriş yapan bütün oyuncular ücretsiz olarak  Neon Kanat sırt süsünü elde edebilecekler.

Fornite’ın Yayınlamış Olduğu Video

+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0Shares
0