Huawei Vision X65’i Tanıttı!

Huawei, geçtiğimiz günlerde Çin’de bir etkinlikte yeni akıllı televizyonu Huawei Vision X65’i tanıttı. Televizyon özellikleri bakımından neredeyse akıllı telefonlar ile aynı özelliklere sahip. Üstelik televizyon açılabilir kamera ve 4K çözünürlük sunmakta. Ayrıca bu televizyon Huawei’nin ilk OLED televizonu. Lafı fazla uzatmadan televizyonun özelliklerine ve fiyatına geçelim.

Huawei Vision X65 Özellikleri

Huawei, isminden de anlaşılacağı üzere 65 inç ekran ve 4K çözünürlükle birlikte 120 Hz yenileme hızı sunmakta. Ayrıca HDR desteğine sahip bu panel, 1.000 nit parlaklığa ulaşabilmekte. 1 ms gecikme süresi vadedilen bu televizyon , Honghu 989 adlı dört çekirdekli bir işlemci sunmakta. Televizyon beklendiği gibi HarmonyOS işletim sistemi ile karşımıza çıkmakta ve 6GB Ram ile 128GB depolama alanı ile kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Televizyonda bulunan kamera ise, kullanıcıların isteğine bağlı olarak kapalı veya açık kalabilecek. Kullanıcılar 24MP çözünürlükteki bu kamera sayesinde video konferanslarına katılma imkanına sahip olacaklar. Televizyonda 14 adet hoparlör bulunmakta. Bu hoparlörler; 6 adet 10 watt, 6 adet 3 watt ve 2 adet de 18 watt’lık hoparlörlerden oluşmakta.

Vision X65’in Fiyatı

Bu televizyon için belirlenen fiyat ise 3.530 dolar olarak belirlendi. Şu anda Çin’de ön sipariş ile alınan bu televizyon, diğer ülkelere ne zaman çıkacak henüz kesin değil.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0Shares
0