Legends of Runeterra Mobil Cihazlar İçin Yayınlandı

Riot Games‘in yeni oyunu olan Legends of Runeterra, açık beta sürümünün yayınlanmasının ardından geçtiğimiz günlerde mobil cihazlar için de yayınlanmıştı. Şimdi de Türkiye’deki oyuncular için Google Play Store ve App Store‘da yerini aldı.

Tüm dünyada 7’den 70’e neredeyse herkesin bildiği League of Legends oyununun yapımcıları Riot Games, geçtiğimiz sene yapmış olduğu açıklama ile yeni oyunlar yapacaklarını bildirmişti. Bu oyunlardan birisi olan Legends of Runeterra isimli kart oyunu oldu.

2020’nin ilk aylarında PC için açık betaya sunulan oyun, bildiğiniz gibi ilerleyen zamanlarda mobil platformlara da resmi olarak çıkış yapacak. Şu anda iOS ve Android cihazlarda oynanabilen cihaz, Singapur gibi bazı bölgelerde test edilmekte. Yani oyunu App Store ve Google Play Store üzerinden indiremiyorsunuz. Ancak bu içerikteki adımları uygulayarak oyunu dilediğiniz yerden oynayabilirsiniz.

League of Legends evreni olan Runeterra’da geçen Legends of Runeterra; başarınızı becerinizin, yaratıcılığınzın ve kıvrak zekâlılığınızın belirlediği stratejik bir kart oyunu olarak piyasaya sunuldu. Oyunda şampiyonlarınızı seçerek, her biri kendine özgü oynanış tarzına ve taktik avantajlara sahip kartlarla kombinasyonlar yaparak ve büyülerinizi kullanarak rakiplerinizi yenmeye çalışıyorsunuz.

Legends of Runeterra Oynanış Videosu

Oyunda herhangi bir şekilde Pay to Win (Para vererek kazanma) sistemi bulunmuyor. Oyuna etki eden ve satın alabildiğiniz tek şey, şampiyon açabildiğiniz joker kartları ancak onları da oyunu oynayarak kolayca kazanabiliyorsunuz. Eğer Legends of Runeterra’nın açık betasını PC’de hâlâ oynamadıysanız, buradan resmi LoR sayfasına giderek oyunu bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

İndirme Linkleri

Google Play StoreApp StoreGoogle Play Store APK

Kaynak

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0Shares
0