Netflix ve İnstagram ‘dan Ortak Proje

Netflix ve İnstagram karantina günlerini evlerinde geçiren gençler için güçlerini birleştirerek Wanna Talk About It? isminde proje için bir araya geldiler.Proje salgın günlerinde gençlerin ruh sağlığında yaşanan problemlerin konuşulacağı ve tüyoların verileceği Wanna Talk About It? isimli dizi ile 9 Nisan’da başlayacak.

Netflix’in twitter yaptığı açıklama ile proje içinde kimlerin olacağını açıkladı .

Projede pek çok, ünlü genç yıldızla birlikte pek çok ruh sağlığı kurumu bir araya gelerek gençlere destek olacaklar. Kurumlardan bazılarının ismi ise Mental Health America, The Trevor Project, Crisis Text Line  gibi amerikanın en prestijli ve güvenilir akıl sağlığı dernekleri.Dernekteki uzmanalar oyuncular ile konuşarak neler yapılabileceği konuşulacak.

Proje 9 Nisanda başlayıp her hafta perşemde yayınlanarak 14 mayıs’a kadar süreceği açıklandı. projede pek çoğumuzun yakından takip ettiği dizilerin yıldızları da sıralama gerekirse . Lana Condor , Joey King, Alisha Boe, Caleb McLaughlin, Jerry Harris, Ross Butler, Noah Centineo gibi genç oyuncuların karantina günlerinde hayranlarının yanında olarak destek olmaları takdire şayan bir hareket

#SAĞLIKLA KALIN #EVDEKALIN

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0Shares
0