Netflix’te Günün En İyi 5 Filmi

Koronavirüs salgını sebebiyle dizi ve film izleme platformlarında patlama yaşanmakta özellikte Netflix’te. Fakat çoğu insan Netflix’te izlenebilecek dizi ve filmleri izledi ve yenilerini aramakta. Bizde siz aramayın diye geçtiğimiz günlerde izlenebilecek filmler listesini paylaşmıştık. Bugün de yine Netflix’te günün Top 10 listesini sizlerle paylaşacağız. İşte o liste;

1. La Casa De Papel Fenomen

La Casa De Papel Fenomen netflix günün en çok izlenenleri

Bu aslında 57 dakikalık bir La Casa De Papel dizisinin belgeseli. Yapım ekibi, oyuncuların söyleşilerini ve bol bol kamera arkasını içeriyor. Dizi çekerken karşılaşılan zorlukları ve bu zorlukları nasıl aştıklarını da anlatamakta. Ayrıca bu belgeseli 4. sezondan önce izlemeniz önerilmekte.

2. Rampage

Rampage büyük yıkım netflix dizisi netflix günün en çok izlenenleri

Dwayne Johnson ile Jeffrey Dean Morgan’ın başrolünü üstlendiği bir yapıt. 2018 yapımı. Film bize insanlar ve hayvanlar arasında bağ kurulabileceğini göstermekte. Godzilla türü bir yapım olmuş ve büyük canavarların dünya’ya saldırmasını anlatmakta. Bir takım zehir ile birlikte Dwayne’nin maymunu olan George devasa bir canavara dönüşüp dünya’da yıkım gerçekleştirmekte. Ayrıca film ” Rampage ” adlı video oyunundan esinlenmiştir.

3. The Platform

The Platform Netflix Dizisi netflix günün en çok izlenenleri

Bir diğer Netflix’in gündemde olan dizisi ise The Platform. Aslında bu film hakkında yorumlarımızı bir diğer film öneri yazımızda paylaşmıştık. Öncelikle mideniz çok hassas ise izlememeniz gereken bir film. Bir çukurda platform aşağı ve yukarı doğru hareket etmekte ve bu platform’un üzerinde yemekler bulunmakta. Üsttekiler yemek yerken alttakiler aç kalmak ya da yanındaki kişiyi yemek zorunda. Bu sistemin amacı insanlar arasında dayanışmayı sağlamak. Büyük ihtimalle filmin 2.’si gelecektir.

4. 7. Koğuştaki Mucize

netflix günün en çok izlenenleri 7. koğuştaki mucize

Sıradaki bir diğer film ise 7. Koğuştaki Mucize. Kore yapımı olan Miracle in Cell No.7’den uyarlanmıştır. Filmin konusu 1983 yılında bir Ege kasabasında sıkı yönetim komutanı kızının ölümünü akıl sağlığı yerinde olmayan Memo’nun üstüne yıkıyor ve kızından ayrılmak zorunda kalıyor. Film burdan sonra başlamakta. İzleyenlerin çoğu filmin sonunda ağladıklarını söylemekte

5. Karakomik Filmler

netflix günün en çok izlenenleri Karakomik filmer cem yılmaz

Cem Yılmaz’ın bu koleksiyonunda 2 adet film bulunmakta. Birincisi 2 Arada, diğeri ise Kaçamak. Acı komik ve karakter merkezli filmlerden oluşan bu Cem Yılmaz koleksiyonunda sıradan kahramanlar gerçeküstü ve sıra dışı yolculuklara çıkıyor. İzleyicilerin çoğunun Cem Yılmaz filmi diyerek beklentiyi yüksek tutup hayal kırıklığına uğradığı bir diğer film diyebiliriz. Eğer izlemeyi düşünüyorsanız beklentiyi yüksek tutmadan izlemenizi öneririm.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

One thought on “Netflix’te Günün En İyi 5 Filmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0Shares
0