Netflix’te İzlemeden Geçmemeniz Gereken 5 Film

Koronavirüs salgını nedeniyle kaliteli film ve dizi arayışı son günlerde inanılmaz bir şekilde arttı. Bizde sizlere yardımcı olabilmek için Netflix‘te izlenebilir 5 filmi sizler için derledik.

SPENSER KANUNLARI

Bu dizide baş rolde Mark Wahlberg karşımızda çıkıyor. Hapisten çıkmış eski bir polis olan Spanser’ın kirli polislere ve suç örgütlerine karşı verdiği mücadeleyi anlatmakta. Ayrıca filmin sonunda yüzünüzde hafif bir tebessüm bırakıyor.

THE PLATFORM

Öncelikle mideniz çok hassas ise izlememeniz gereken bir film. Bir çukurda platform aşağı ve yukarı doğru hareket etmekte ve bu platform’un üzerinde yemekler bulunmakta. Üsttekiler yemek yerken alttakiler aç kalmak ya da yanındaki kişiyi yemek zorunda. Bu sistemin amacı insanlar arasında dayanışmayı sağlamak.

READY PLAYER ONE

Son zamanlarda özellikle oyuncuların ilgisini çeken bu film Ernest Cline’nin Ready Player One kitabından uyarlanmıştır. Gerçek hayattan sıkılan Wade zamanını The Oasis adlı bir oyun evreninde geçirir. Ama işler göründüğü gibi gitme çünkü oyun oyun olmaktan çıkıp acımasız bir rekabete dönüşür. Eğer macera ya da bilim kurgu tarzı filmler hoşunuza gidiyorsa kesinlikle izlemelisiniz.

READY PLAYER ONE ( NETFLİX )

6 UNDERGROUND

Bu filmde, baş rol Ryan Reynolds’u bir milyarder olarak görüyoruz. Kurduğu 6 kişilik milyader takımı ile kendilerini ölü gösterip bir takım operasyonlara imza atarlar. Bir çok kişi için klişe gelen bu film sürekli aksiyon sahneleri sayesinde kendini izlettirmekte başarılı.

6 Underground ( Netflix )

THE DECLINE ( KIYAMET YAKINDIR )

Bu filmde dünya karla kaplanması sonucunda ortaya çıkacağı düşünülen sosyal ve ekonomik krizlere karşı hayatta kalmaya çalışan bir grup insanı göreceğiz. Kampta bir kişi kazara ölmekte ve bu yüzden fikir ayrılıkları oluşmakta. Artık herkesin öğrendiği eğitimi uygulamaya geçirme zamanı geldi. Filmin baş rol kardosunda ise Marie-Evelyne Lessard, Réal Bossé, Guillaume Laurin, Marc Andre Grondin

The Decline ( Netflix )
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

4 thoughts on “Netflix’te İzlemeden Geçmemeniz Gereken 5 Film

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0Shares
0