Predator: Hunting Grounds’ın Fragmanı Yayınlandı

Pc ve PlayStation 4 için geliştirilen Predator: Hunting Grounds’ın fragmanı yayınlandı. Oyunun geliştiricileri ise Sony ve IllFonic. Çoklu oyuncu olarak oynanacak olan oyunda 2 tane birlik var. Predators ve askeri birlik. Kısacası Ya Predator ol ve avının peşine düş ya da asker ol avının peşine düş.

Predator: Hunting Grounds’ın Fragmanı Yayınlandı

Fragmana ilk baktığımızda oyunun ciddi anlamda oyunculara heyecan yaşatacağını görüyoruz. Oyunda iki adet birlik bulunmakta. Bir tarafta Predator ve diğer tarafta askeri birlikler bulunmakta. İster Predator olup askerleri daldan dala atlayarak askerleri avlayabilirsiniz. İsterseniz de askeri birlik olup kendinizi Predatore avlatmamak için kendinizi savunmaya ve Predatorü avlamaya çalışabilirsiniz.

Predator: Hunting Grounds’ın Fragmanı Yayınlandı

4 Farklı Askeri Sınıf

Oyunda oyuncuların seçebileceği 4 adet askeri sınıf bulunmakta. Bu askeri sınıflar şöyle; Assault, Scout ve Support olarak belirlendi. Fakat dördüncü askeri birliği oyun yayınlandıktan sonra öğrenebileceğiz.

Oyunun yapım ve test aşamasında artık sona gelindi. Sony ve IllFonic artık oyunu yayınlamak için hazır oldukları belli. Oyunun fragmanıda zaten dün YouTube’de paylaşılmıştı. İşte o fragman;

+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0Shares
0