Realme Buds Air Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı!

Son zamanlarda adını duymaya başladığımız Realme, gerçekleştirdiği bir lansmanda Buds Air‘lerin fiyatını ve ne zaman dağıtıma başlayacaklarını açıkladı. Realme, son zamanlarda yapmış olduğu telefonlar ile dikkatleri üzerine çekmeye başarmıştı. Realme, ürünleri 22 Nisan tarihinden itibaren dağıtmayı planlamakta. Peki Buds Air’lerin fiyatı ve özellikleri neler?

Realme Buds Air Özellikleri

Realme, çıkarttığı bu kulaklık ile AirPodsa rakip olabilmek adına fiyatın düşük tutmayı amaçlıyor. Bu kulaklık tasarım bakımından AirPods‘u ciddi şekilde andırmakta. Öncelikle cihaz android telefonlarda daha hızlı olarak çalışmakta ve Bluetooth 5.0 teknolojisini kullanmakta. 12mm’lik kulaklıkta, dokunmatik kontrol alanı ve bas güçlendiricisi bulunmakta. Ayrıca bu dokunmatik kontrol; telefona cevap verme, müziği durdurma gibi çeşitli işlevlerde kullanılabiliyor. Kulaklıkların her birinin 3 saat kullanım kapasitesi ve kutusu ile birlikte toplam 17 saat kullanılabiliyor. Bu kulaklık yapılırken ayrıca oyuncularda düşünülmüş. Kulaklıkta ayrıca Oyun Modu bile var. Yanı sıra gürültüyü azaltmak amacı ile çift mikrofon kullanılmış ve Realme Buds Air R1 yonga setinden güç almakta.

Realme Buds Air Fiyatı

Realme’nin yapmış olduğu lansmanda, cihazın Türkiye fiyatı 549 TL olarak açıklandı. Ayrıca bu kulaklığı telefon ile alabileceğiniz bir kampanyada bulunmakta. Realme 6 Pro ile birlikte bu kulaklığı almanız durumunda 3.598 TL ödemeniz gerekecek. Bu fiyatlar 21 Nisan tarihinde geçerli olacak ve kampanya süresi boyunca devam edecek. Kampanya sonrasında fiyatta değişiklikler meydana gelebilir.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0Shares
0