Sınırsız Windows 10 Etkinleştirme 2020

Dünya çapında birçok insanın kullandığı işletim sistemi olan Windows 10, süresi dolduktan sonra ekranda çıkan sürekli uyarıları yüzünden kullanıcıları deli etmekte. Fakat dolar kurundan dolayı olarak Türkiye’de Windows 10 lisansı almak bir hayli yüksek maliyetlere çıkmakta. Örneğin bir Windows 10 Home, şu an Windowsun kendi sitesinde 1.299,00 TL gibi bir fiyattan satılmakta. Bu yüzden piyasada birden fazla Windows 10 etkinleştirme teknikleri ve uygulamaları bulunmakta. Bizim sizlerle paylaşacağımız bu uygulama hem kolay hemde piyasadaki en iyi etkinleştirme programı. Gelin hep beraber Windows 10 Nasıl etkinleştirilir bakalım.

Windows 10 Etkinleştirme Adımları

  • İlk başta yapmamız gereken uygulamalardan birisi Windows Defender’ı ve varsa antivirüs programını kapatmanız olacak çünkü antivirüs programları bu programı virüs olarak algılamakta. Korkmanız gereken bir konu değil. Windows Defender‘ı tıkladıktan sonra Virüs ve Tehdit Koruması sekmesine tıklıyoruz. Ardından Virüs ve Tehdit Koruması Ayarları sekmesinden Ayarları Yönet‘e tıklıyoruz.
  • Gerçek Zamanlı Koruma’yı kapatıyoruz.
  • Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra buradan dosyamızı indiriyoruz.
  • İndirdiğimiz dosyayı Zip dosyasından çıkarttıktan sonra burada bulunan “KMSELDI.exe” dosyasını çalıştırıyoruz.
  • Uygulama açıldıktan sonra garip garip sesler çıkacaktır endişelenmenize gerek yok. Uygulamada bulunan kırmızı butona tıkladıktan sonra Windows’unuz sınırsız olacak etkinleşmiş olacaktır.

+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

6 thoughts on “Sınırsız Windows 10 Etkinleştirme 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0Shares
0