THY’nin 19 Mayısa Özel Hatıra Bilet Nasıl Alınır?

Türk Hava Yolları, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel bir uçuş gerçekleştirecek. İsterseniz sizde bu hatıra biletini temin edebilirsiniz. Peki, 19 Mayıs hatıra bileti nasıl temin edilir? İşte detaylar;

THY'nin 19 Mayısa Özel  Hatıra Bilet Nasıl Alınır?

Türk Hava Yolları, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel İstanbul’dan Samsun’a bir uçuş düzenleyecek. İsteyen herkes bu uçuş için hatıra biletleri alabilecek. Sitenin açıldığı günden beri milyonlarca kişi hatıra biletlerini temin etti. Peki bizler bu hatıra biletini nasıl temin edebiliriz?

Hatıra Bileti Nasıl Alınıyor?

Türk Hava Yollarının 19 Mayıs günü yapacağı bu uçuşun sefer sayısı TK1919 olarak belirlendi. Bu uçuşta yer almak isteyenlerin ise sadece www.tarihiyolculuk.com adresini ziyaret edip gerekli boşlukları doldurmaları yeterli olacaktır. Oluşturduğunuz hatıra biletini “#TarihiYolculuk ve #TK1919” hashtaglari ile sosyal medyalarda paylaşabilirsiniz.

THY’nin açmış olduğu bu sitede ise “19 Mayıs’ta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Milli Mücadele’yi başlattığı yere, Samsun’a uçuyoruz. Türkiye’nin bayrak taşıyıcı havayolu olarak, tüm vatandaşlarımızı bu özel uçuşa davet ediyoruz. Siz de bu tarihi uçuşumuza katılarak hatıra biletinizi alın, dünyanın en yüksek katılımlı uçuşuna hep birlikte imza atalım”  ifadeleri yer alıyor. 

+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

One thought on “THY’nin 19 Mayısa Özel Hatıra Bilet Nasıl Alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0Shares
0