Ünlü Twitch Yayıncısı Amouranth 3. Kez Banlandı

Amouranth Twitch’te yayın açmaya başladığı ilk günden beri tartışmaların odak noktası olmuştu. 1.5 Milyondan fazla takipçisi bulunan ünlü yayıncının bu sefer neden banladığına dair herhangi bir kesin açıklama bulunmuyor. Fakat Twitch, 3. kez banladığı yayıncıların hesaplarını kalıcı olarak kapattığı bilinmekte.

Oyun sektörünün gelişmesi ile birlikte Twitch gibi yayın platformları milyonlarca kişi tarafından takip edilmekte. Fakat bu platformların tabii ki bazı kuralları bulunmakta. Bu kurallara uymayan yayıncılar ise kısa süreliğine ya da kalıcı olarak hesaplarına erişimleri kısıtlanmakta. Özellikle Twitch’in en katı olduğu kurallardan birisi ise cinsel içerikler. Bu konuda Twitch’in taviz vermediğini çoğu kullanıcı ve yayıncı bilmekte.

Twitch, gerek kullanıcıları banlaması gerek yaptığı etkinlikler ile haberlerimizde yerini almaya devam edecek gibi gözüküyor. Bu sefer ki haber konumuz ise Kaitlyn ‘Amouranth’ Siragusa.

Ünlü Twitch Yayıncısı Amouranth 3. Kez Banlandı

Güzelliği ve fiziğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ünlü yayıncı daha önce çıplaklık sebebi ile banlandığı bilinmekte. Twitch’in kuralları gereği 3. kez banlanan bir yayıncının hesabının tamamen kapatılması kesin gözüyle bakılmakta. Bu sebebten dolayı Amouranth’ın hesabı tamamen kapatılabilir.

Banlanma sebebi belli değil fakat tahminler var

Tabii ki Twitch bu yayıncıyı durduk yere banlamış olamaz. Daha önceki banlanma sebeplerine bakıldığında yayıncının çıplaklık ve uygunsuz profil fotoğrafı sebebi ile banlanmış olduğunu görebiliyoruz. Fakat bu seferki banlanma sebebi kesin kesin olarak bilinmemekte.

Amouranth’ın ilk banlanması geçtiğimiz yıl eylül aylarında yayın sırasında yapmış olduğu hareketler sebebi ile 3 günlüğüne hesabına erişimi kısıtlanmıştı. İkinci ban sebebi ise yayın sırasında spor salonunda yapmış olduğu hareketlerden kaynaklanmaktaydı. Ayrıca uygunsuz profil fotoğrafı kullanmasıda ekstrası olmuştu. Bakalım bu seferki banlanmadan nasıl kurtulacak.

+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

One thought on “Ünlü Twitch Yayıncısı Amouranth 3. Kez Banlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0Shares
0